Obchodně-technický poradce

Plat: 30 000 – 45 000 Kč (+ bonusy)
Místo pracoviště: Uherské Hradiště
Zadavatel: Coleman S.I.
Odpovědná osoba: Bohdana Válková

Jsme přední specialisté na střechy, fasády a izolace se službami, které jinde na trhu nenajdeš. Jsme leader v inovacích, pomáháme řemeslníkům moderně podnikat, podporujeme je na každém kroku při realizaci jejich stavby. A pak máme skvělý tým a baví nás to spolu.

Pokud jsi stavař a obchodník a už chceš konečně dělat moderní obchod, pak hledáme právě Tebe.

Naše nabídka:

  • zázemí silné české společnosti s 25letou zkušeností
  • výsadu prezentovat unikátní nabídku služeb COLEMAN
  • inovativní, kreativní prostředí spojené s osobním růstem
  • férové a motivující odměňování podle výsledků
  • skvělé kolegy, kteří Ti vždy rádi poradí
  • technický růst na úroveň EXPERT
  • další zaměstnanecké výhody (stravenky, sick-days, nezapomenutelné firemní akce pro Tebe i blízké a mnoho dalších)

Tvá náplň práce:

  • denní prezentace služeb Coleman
  • udržování a prohlubování vztahů se stávajícími zákazníky
  • akvizice - aktivní získávání nových zákazníků a projektů
  • plnění obchodních aktivit a prodejních cílů ve svěřeném regionu
  • identifikace nových obchodních příležitostí a jejich správa
  • příprava nabídek, vedení zakázek po obchodní stránce
  • technické poradenství v oblasti střech, fasád a izolací
  • monitoring konkurence
  • pravidelný reporting

Naše požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru nebo min. 3 roky praxe ve stavebnictví
  • obchodní dovednosti
  • znalost stavebního trhu
  • praxe na obdobné pozici je výhodou
  • zodpovědnost a dotahování věcí do konce
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • týmový hráč
  • znalost MS office
  • řidičský průkaz B
Coleman S.I.