Stavbyvedoucí Střechy a stavby

Plat: 45 000 – 65 000 Kč
Místo pracoviště: Praha
Zadavatel: H&B delta
Odpovědná osoba: Bohdana Válková

Zařaď se mezi profesionály v oboru stavebnictví a přijď svou kariéru budovat k nám. Desítky našich inženýrů a techniků se denně zabývají inovativními a elitními projekty, které jsou zaměřeny na střechy a fasády ve formě lehkých obvodových plášťů.

Naše nabídka:

  • zaměstnání u špičkové české firmy se zaměřením na jedinečné stavební projekty
  • perspektivní práci v inovativní a progresivní firmě v oboru
  • spolupráci na významných projektech v ČR
  • růst, vzdělávání a dosažení expertních znalostí v oboru
  • férové a motivující odměňování v závislosti na výsledku projektu
  • služební byt v centru Prahy pro dojíždějící
  • mobilní telefon, notebook a služební automobil
  • firemní benefity (stravenky, nezapomenutelné firemní akce, 2 dny sick days, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek k pracovnímu a životnímu jubileu, a mnoho dalších)

Tvá náplň práce:

  • řízení stavebních zakázek v pozici stavbyvedoucího
  • koordinace činnosti odborných techniků, zaměstnanců a subdodavatelů
  • kontrola práce podřízených v rámci obecně platných směrnic a předpisů
  • kontrola a dohled nad dodržováním kvality, kvantity a hospodárnosti
  • sledování nasazení pracovníků, mechanizace, dopravy a dodávek materiálu
  • zajištění přípravy staveniště
  • administrativa spojená s pozicí stavbyvedoucího

Naše požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • znalost stavebního trhu
  • praxi na obdobné pozici je výhodou
  • autorizaci ČKAIT pozemní stavitelství je výhodou
  • zodpovědnost za svěřené projekty
  • komunikační dovednosti
  • týmového hráče
  • znalost MS Office
  • znalost AJ/NJ (výhodou, ne podmínkou)
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
H&B delta