Vedoucí provozu Brno

Plat: 30 000 až 40 000 Kč (+ bonusy)
Místo pracoviště: Brno
Zadavatel: Coleman S.I.
Odpovědná osoba: Bohdana Válková

Jsme přední specialisté na střechy, fasády a izolace se službami, které jinde na trhu nenajdeš. Jsme leader v inovacích, pomáháme řemeslníkům moderně podnikat, podporujeme je na každém kroku při realizaci jejich stavby. A pak máme skvělý tým a baví nás to spolu.

Pokud rozumíš logistice a skladování ve stavebnictví, pak hledáme právě Tebe.

Naše nabídka:

  • zázemí silné české společnosti s 25letou zkušeností
  • inovativní, kreativní prostředí spojené s osobním růstem
  • férové a motivující odměňování podle výsledků
  • skvělé kolegy, kteří Ti vždy rádi poradí
  • profesní růst
  • další zaměstnanecké výhody (stravenky, sick-days, nezapomenutelné firemní akce pro Tebe i blízké a mnoho dalších)

Tvá náplň práce:

  • denní řízení skladu a týmu skladníků
  • zodpovědnost za stav zásob
  • nákup zboží na sklad
  • průběžné inventury a roční inventury
  • zodpovědnost za výši skladu dle nastavených hladin
  • přímé dodávky na stavbu (traťovky)
  • řešení reklamací s výrobci
  • pravidelný reporting

Naše požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost stavebního trhu
  • praxe na obdobné pozici je výhodou
  • zodpovědnost a dotahování věcí do konce
  • komunikační dovednosti
  • týmový hráč
  • znalost MS office
  • znalost MS Navision výhodou
  • řidičský průkaz B

Coleman S.I.