Obchodní zástupce pro odvětrávané fasády

Plat: 50 000,-
Místo pracoviště: Vsetín
Zadavatel: H&B delta
Odpovědná osoba: Bohdana Válková

Zařaď se mezi profesionály v oboru stavebnictví a přijď svou kariéru budovat k nám. Desítky našich inženýrů a techniků se denně zabývají inovativními a elitními projekty, které jsou zaměřeny na střechy a fasády ve formě lehkých obvodových plášťů.

Naše nabídka:

  • zaměstnání u špičkové české firmy se zaměřením na jedinečné stavební projekty
  • perspektivní práci v inovativní a progresivní firmě v oboru
  • spolupráci na významných projektech v ČR i zahraničí
  • růst, vzdělávání a dosažení expertních znalostí v oboru
  • férové a motivující odměňování v závislosti na výsledku projektu
  • firemní benefity (služební automobil, notebook, mobil, stravenkový paušál, firemní akce, sick days, příspěvek na penzijní připojištění a v neposlední řadě přátelské prostředí)

Tvá náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • kontakty s renomovanými architekty a projektanty
  • návštěvy investorů a velkých realizačních firem
  • budování a rozvoj vztahů s obchodními partnery
  • zodpovědnost za vedení svých zakázek
  • plnění stanovených cílů a strategií

Naše požadavky:

  • min. SŠ technického směru
  • orientaci na stavebním trhu
  • praxe v obchodní činnosti (výhodou)
  • výborné komunikační schopnosti
  • komunikativnost, samostatnost a odpovědnost za svěřené projekty
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost AJ/NJ (výhodou ne podmínkou)
  • zodpovědný přístup k práci
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
H&B delta