Projektant pozemních staveb

Plat: 25 000 – 50 000 Kč
Místo pracoviště: Vsetín
Zadavatel: H&B REAL
Odpovědná osoba: Bohdana Válková

H&B REAL, a.s. je mateřskou společností významného stavebního holdingu zabývajícího se architekturou, projekcí, výrobou a dodávkou střech a fasád s ročními tržbami 750 mil. Kč, více než 200 zaměstnanci a působností v celé ČR. Desítky našich inženýrů a techniků se denně zabývá střechami a fasádami, zaměstnáváme špičkové odborníky v oboru, inovujeme výrobky i služby a poskytujeme investorům, stavebním firmám a řemeslníkům řadu jedinečných řešení. Rozšiřujeme tým a hledáme další spolupracovníky se zaujetím pro náš obor, kteří mají zájem se spolu s námi dále rozvíjet, učit, hledat cesty a přinášet zákazníkům unikátní službu.

Naše nabídka:

  • zaměstnání u špičkové české firmy se zaměřením na jedinečné stavební projekty
  • perspektivní práci v inovativní a progresivní firmě v oboru
  • spolupráci na významných projektech v ČR
  • růst, vzdělávání a dosažení expertních znalostí v oboru
  • férové a motivující odměňování v závislosti na výsledku projektu
  • firemní benefity (stravenky, 2 dny sick days, příspěvek na penzijní připojištění, a mnoho dalších)
  • zajímavou a různorodou práci s přesahem do realizace zakázky
  • práci s moderními SW
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost homeoffice

Tvá náplň práce:

  • projektování staveb
  • komunikace se zákazníky a s realizačními firmami
  • koordinace a spolupráce se specialisty v oblasti projekční činnosti
  • koordinace projekčních zakázek ve smyslu projektového řízení
  • spolupráce na řešení odchylek PD v průběhu výstavby

Naše požadavky:

  • VŠ se zaměřením na pozemní stavby
  • znalost práce v ArchiCadu
  • praxe na obdobné pozici
  • autorizace ČKAIT
  • loajalita, pečlivost, ochota učit se
  • schopnost samostatné práce
H&B REAL